ACS724LLCTR-20AU-T
HONG KONG KEEP BOOMING TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Contact Now
ACS724LLCTR-20AU-T
ACS724LLCTR-20AU-T
Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)