ACS723LLCTR-10AU-T
HONG KONG KEEP BOOMING TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Contact Now
ACS723LLCTR-10AU-T
ACS723LLCTR-10AU-T
Current Sensor 10A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)