ACS724LMATR-30AB-T
HONG KONG KEEP BOOMING TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Contact Now
ACS724LMATR-30AB-T
ACS724LMATR-30AB-T
Current Sensor 30A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)