ACS723KMATR-20AB-T
HONG KONG KEEP BOOMING TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Contact Now
ACS723KMATR-20AB-T
ACS723KMATR-20AB-T
Current Sensor 20A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)