ACS764XLFTR-16AU-T
HONG KONG KEEP BOOMING TECHNOLOGY CO.,LIMITED
Contact Now
ACS764XLFTR-16AU-T
ACS764XLFTR-16AU-T
Current Sensor 16A 1 Channel Hall Effect, Open Loop Unidirectional 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width)